31.10.2022

Piesakies uz #TechTrack inovāciju nometni

Ja Tu dedz par savu SMU ideju un esi gatavs uzklausīt pieredzējuša mentora ieteikumus idejas pilnveidošanai, esi gatavs radīt ko jaunu un inovatīvu, tad Tev un Tavai komandai ir jāpiesakās skolēnu mācību uzņēmumu #TechTrack programmas pirmajam solim – inovāciju nometnei, kuras laikā attīstīsiet savu ideju un gatavosieties to prezentēt, lai būtu starp labākajiem, kas šogad piedalīsies #TechTrack programmā.

Nometnei iespējams pieteikties gan ar komandu un ideju, gan arī individuāli, norādot prasmes, kas Tev piemīt un kas varētu noderēt kādai no komandām.

 

Nometne norisināsies 22. - 23. novembrī

 

👉  22. novembrī klātienē Rīgā (no plkst. 10:00 līdz 17:00);

👉  23. novembrī – attālināti, tiešsaistē zoom platformā

 

Pieteikšanās līdz 8. novembrim, aizpildot ŠEIT pieejamo anketu

 

Pēc nometnes rezultātiem tiks noteikti šī gada #TechTrack dalībnieki – komandas, kam būs iespēja piedalīties programmā. #TechTrack ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas, praktiski uzsākt tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi. Tās ietvaros tiek organizēti vebināri un meistarklases, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts visa mācību gada garumā. 

 

 

#TechTrack vebināra ieraksts un prezentācija pieejama jalatvia.lv skolēnu un skolotāju profilos sadaļā 10. - 12. klašu materiāli -> SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMI: TechTrack

Vebinārā izstāstījām vairāk par programmu un tajā sagaidāmo, aktivitātēm un arī informāciju par atbalstu SMU.

 

 

Ja Tev ir kādi jautājumi, sazinies ar mums, rakstot uz linda@jalatvia.lv 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru