11.11.2022

Noskaidroti #TechTrack inovāciju nometnes dalībnieki

Arvien pieaug skolēnu interese par tehnoloģiskām un inovatīvām idejām, iespējām tās īstenot skolēnu mācību uzņēmumu programmā, radot ne tikai prototipus, bet arī tirgum gatavus produktus. Tādēļ arī šogad norisināsies #TechTrack programma, kuras atlasei, inovāciju un tehnoloģiju nometnei, pirmajā vērtēšanas kārtā izraudzītas 23 komandas. 

 

Inovāciju izglītības programma jeb #TechTrack ļauj skolēniem pilnveidot savas uzņēmējspējas un praktiski uzsākt tehnoloģijās balstīta produkta izstrādi. Programmas ietvaros mācību gada laikā tiek organizētas inovāciju nometnes, digitālās pratības un e-komercijas vebināri, nodrošināts pieredzējušu tehnoloģiju un biznesa ekspertu atbalsts skolēniem. 

Lai iegūtu iespēju startēt programmā, skolēni piedalīsies inovāciju nometnē, kas šogad norisināsies 22. - 23. novembrī. Skolēnu mācību uzņēmumu, kuri apstiprināti dalībai nometnē, saraksts pieejams ŠEIT.

 

Nometnē SMU komandas papildinās un attīstīs savas idejas, strādās ar mentoriem un prezentēs savas idejas, lai labākie iegūtu iespēju būt šī gada #TechTrack dalībnieki un iegūt iespēju mācību gada laikā apmeklēt īpaši viņiem izstrādātas meistarklases un strādāt ar individuālu komandas mentoru un kouču.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru