28.11.2022

Cits Bazārs ziemā jau 3.decembrī

Sestdien, 3. decembrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” pēc divu gadu pārtraukuma klātienē notiks ikgadējais izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus “Cits Bazārs”.

Tajā pašu radītas preces un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas apmeklētājiem piedāvās 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.

“Lai arī skolēni pēdējos gadus teicami pielāgojās pandēmijas situācijai, piedāvājot savus ražojumus e- katalogā, nekas nevar aizstāt īstu sarunu ar pircēju un gandarījumu, redzot pieprasījumu pēc paša radīta produkta. Tādēļ esmu priecīgs, ka tirdziņš ir atpakaļ un jaunieši, sastopoties ar saviem klientiem, var gūt papildus motivāciju attīstīt savus produktus un biznesa idejas,“ pauž izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia “ vadītājs Jānis Krievāns.

Visas dienas garumā “Citā Bazārā” plaši tiks piedāvātas oriģināla dizaina tekstilpreces, bižutērija, no pašmāju labumiem ražoti gardumi, dažādu dabīgu materiālu aksesuāri un suvenīri dāvanām. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgām precēm būs apskatāmas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas, piemēram, puķupodi ar viedo laistīšanas sistēmu, augļu trauks ar iebūvētu ierīci kukaiņu aizbaidīšanai, spēļu kārtis ar ilustrētiem latviešu daiļliteratūras tēliem, ķepu saudzējošs vasks četrkājainajiem mīluļiem un citi interesanti produkti.

 

CITS BAZĀRS ziemā 2022 dalībnieku saraksts un produktu apraksts pieejams ŠEIT. 

 

Kopumā skolēni sarūpējuši pašu radītās preces desmit kategorijās: Pakalpojumi, Apģērbi, Kosmētika un preces skaistumam, Aksesuāri un bižutērija, Pārtika, Elektropreces, Preces mājai un interjeram, Suvenīri, dāvanas un sezonas preces, Tehnoloģiju produkti, Spēles un preces bērniem.

SMU stendu plāns:

Ja netiec uz SMU pasākumu #CitsBazārs klātienē, tad skolēnu radītos produktus iespējams iegādāties arī tiešsaistes katalogā ŠEIT.

 

 

“LIAA tradicionāli atbalsta šo ikgadējo pasākumu un ar prieku piedalās žūrijā, jo šī ir ne tikai lieliska iespēja atbalstīt skolēnus uzņēmējdarbības pirmajos soļos un sagādāt saviem mīļajiem lieliskas dāvanas, bet šī ir arī iespēja satikt pašus darbīgākos un uzņēmīgākos Latvijas jauniešus. Aicinām ikvienu apmeklēt pasākumu un izbaudīt pozitīvo gaisotni un enerģiju”, saka Dace Dumbere-Bregže, LIAA Inovāciju un tehnoloģiju departamenta vecākā projektu vadītāja Tirdzniecības centra “Domina Shopping” direktore Dina Bunce: “Liels prieks, ka pēc ilgākas pauzes Dominā atgriežas Junior Achievement skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “CITS BAZĀRS”. Tā būs kolosāla iespēja 270 jauniešu komandām no visas Latvijas spodrināt savu “uzņēmēju gēnu”, pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes. Vienlaikus tā būs arī vienreizēja iespēja mūsu apmeklētājiem iegādāties inovatīvas preces no topošajiem uzņēmējiem, par kuru sasniegumiemnākotnē noteikti lasīsim atzītākajos biznesa medijos”.

 

Pasākuma ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos SMU nominācijās — 

- Sociāli atbildīgs SMU,

- Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums,

- Labākā SMU pārdošanas komanda,

- Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums,

- Sociālo mediju komunikācijas balva,

- Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums,

- SMU biznesa potenciāls,

- Labākais SMU stends,

- SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam.

 

 

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, sadarbībā ar Swedbank, Domina Shopping un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Informatīvi atbalsta izdevējs Dienas Mediji, portāls inbox.lv un Dienas Bizness.

 

 

CITS BAZĀRS ziemā 2019 - atskata video

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru