Monday

24.07
-
29.07

JA Unlocked uzņēmējdarbības nometne

Thursday

17.08
-
18.08

Skolotāju konference

Tuesday

22.08

Līderu programmas .meistarklase

Tuesday

29.08

Līderu programmas 4.meistarklase

Thursday

7.09

Līderu programmas 2023 izlaidums

Monday

18.09
-
4.11

Pieteikšanās Līderu programmai 2024

Tuesday

19.09

Jauno uzņēmēju skola Vidzeme (Madonā)

Thursday

21.09

Jauno uzņēmēju skola Zemgale (Bauskā)

Friday

22.09

Jauno uzņēmēju skola Kurzeme (Saldū)

Monday

25.09

Jauno uzņēmēju skola Kurzeme (Liepājā)

Wednesday

27.09

Jauno uzņēmēju skola Latgale (Rēzeknē)

Friday

6.10

Jauno uzņēmēju skola Rīga

Friday

13.10

Sākas pieteikšanās finanšu pratības konkursiem „Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasaku konkurss”

Wednesday

18.10

Brīvprātīgo pirmā tikšanās

Thursday

19.10

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #Uzdrīksties uzvarēt

Friday

27.10

Vebinārs skolotājiem par neskaidrajiem jautājumiem

Tuesday

31.10

Līderu programmas informatīvais vebinārs

Wednesday

1.11

Vebinārs par #TechTrack

Thursday

2.11

Sākas pieteikšanās SMU pasākumam Cits Bazārs ziemā

Wednesday

8.11

Beidzas pieteikšanās #TechTrack nometnei

Wednesday

15.11
-
16.11

TechTrack 24h ideāciju nometne

Friday

17.11

Beidzas pieteikšanās SMU pasākumam Cits Bazārs

Wednesday

22.11

Beidzas pieteikšanās JA Latvia Līderu programmai

Monday

27.11

Vebinārs par SMU Cits Bazārs un SMU katalogu

Saturday

2.12

SMU pasākums Cits Bazārs ziemā

Tuesday

5.12
-
6.12

Līderu programmas 2024 intervijas

Friday

8.12

Beidzas finanšu pratības darbu iesūtīšana

Sunday

10.12

Iecavā | SMU pasākums CITS BAZĀRS

Friday

15.12

#TechTrack programmas dalībnieku atbalsta tikšanās

Friday

15.12

Saldū | SMU pasākums CITS BAZĀRS

Friday

15.12

Madonā | SMU pasākums CITS BAZĀRS

Saturday

16.12

Ulbrokā | SMU pasākums CITS BAZĀRS

Thursday

21.12

Paziņo Līderu ideju hakatona 2024 dalībniekus

Wednesday

10.01
-
11.01

Līderu programmas ideju hakatons

Wednesday

17.01

Beidzas Early Bird pieteikšanās uz ISCF

Thursday

18.01

#TechTrack 1. meistarklase

Monday

22.01

Izsludināti Līderu programmas dalībnieki

Friday

9.02

Ēnu dienas vebinārs (Ēnu devējiem)

Saturday

10.02

Cits Bazārs Daugavpilī

Monday

12.02

Atbalsta tikšanās #TechTrack

Tuesday

13.02

Finanšu pratības konkursu apbalvošana

Friday

16.02

Sākas pieteikšanās SMU pasākumam Cits Bazārs pavasarī

Friday

16.02

Cits Bazārs Ventspilī

Saturday

17.02

Cits Bazārs Valmierā

Thursday

22.02

#TechTrack 2. meistarklase

Tuesday

27.02
-
29.02

International Student Company Festival

Wednesday

28.02

11:00

Starptautiskais Cits Bazārs @Domina Shopping

Saturday

2.03

Cits Bazārs Liepājā

Tuesday

5.03

Paziņoti Cits Bazārs pavasarī dalībnieki

Thursday

7.03

Cits Bazārs Jelgavā

Thursday

7.03

14:00

Vebinārs Cits Bazārs pavasarī dalībniekiem

Thursday

14.03

Vebinārs par GEN-E Latvia

Thursday

14.03
-
7.04

Virtuālo stendu izveide (vidusskola)

Friday

15.03
-
18.03

Ēnu dienas 3. pieteikšanās iespēja

Tuesday

19.03

Cits Bazārs Aizkrauklē

Friday

22.03
-
23.03

CBYE projekta vizīte Latvijā

Saturday

23.03

SMU pasākums Cits Bazārs pavasarī

Monday

25.03

Garantētā iespēja I Ēnu diena

Thursday

4.04

Ēnu diena 2024

Sunday

7.04

GEN-E Latvia noslēdzas pieteikšanās

Tuesday

9.04

TechTrack 3. meistarklase

Thursday

11.04

GEN-E Latvia dalībnieku paziņošana

Friday

12.04

14:00

GEN-E Latvia dalībnieku vebinārs

Monday

15.04

13:00

Girls Go Circular dalībnieku vebinārs

Wednesday

17.04

15:00

Vebinārs par uzņēmējdarbības eksāmenu ESP

Friday

19.04

Prezentāciju mēģinājumi GEN-E Latvia dalībniekiem

Wednesday

24.04

Prezentāciju iesūtīšanas termiņš GEN-E Latvia

Wednesday

24.04

Noslēdzas pieteikšanās Smart Move hakatonam

Thursday

25.04
-
26.04

Līderu programmas 3. meistarklase

Monday

29.04
-
30.04

GEN-E Latvia

Thursday

2.05
-
3.05

CBYE projekta tikšanās Somijā

Wednesday

8.05
-
9.05

Smart Move hakatons

Tuesday

14.05

TechTrack 2024 meet-up

Thursday

16.05

Līderu programmas atbalsta tikšanās

Friday

14.06

Līderu programmas salidojums

Tuesday

2.07
-
4.07

JA Europe Company Of The Year Competition Itālijā

Tuesday

23.07
-
28.07

#JAU2024 līderības nometne

Thursday

8.08

Līderu programmas 4.meistarklase

Thursday

15.08

Līderu programma - projektu aizstāvēšana

Tuesday

20.08
-
21.08

Skolotāju konference "Izaugsmes kods"

Tuesday

27.08

Līderu programmas izlaidums

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

120 000
jaunieši visā Latvijā

350
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei