Sestdiena

7.03

11:00

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

26.03

16:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: IEVADLEKCIJA

Pirmdiena

30.03

09:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: PROBLEMS AND THE SOLUTIONS

Trešdiena

1.04

16:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: BUSINESS MODEL CANVAS

Piektdiena

3.04

Start Strong 3+3 - 3. meistarklase (tiešsaistē)

Otrdiena

21.04
-
22.04

Līderu programmas 3. meistarklase

Piektdiena

24.04

Pagarināts termiņš darbu iesūtīšanai konkursiem MANA VĀRDNĪCIŅA un BIZNESA PASAKAS

Pirmdiena

18.05

Pagarināts pieteikšanās termiņš Jauno uzņēmēju dienām JUD 2020

Otrdiena

26.05

Jauno uzņēmēju dienas 2020 I Pusfinālistu seminārs

Piektdiena

5.06

Jauno uzņēmēju dienas I Finālistu paziņošana

Otrdiena

16.06

10:00

Jauno uzņēmēju dienas 2020 | Latvijas SMU fināls

Trešdiena

22.07
-
25.07

Eiropas SMU fināls JA Europe Company Of The Year Competition 2020

Pirmdiena

3.08
-
8.08

Junior Achievement Unlocked 2020 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Pirmdiena

3.08
-
15.10

Dalībskolu līgumu slēgšana

Trešdiena

19.08
-
20.08

Skolotāju vasaras apmācības

Otrdiena

15.09
-
23.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālās darbnīcas

Otrdiena

15.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Ventspilī

Trešdiena

16.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Rīgā

Ceturtdiena

17.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Gulbenē

Piektdiena

18.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Iecavā

Pirmdiena

21.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Saldū

Otrdiena

22.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Madonā

Trešdiena

23.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Trešdiena

30.09
-
4.11

Pieteikšanās JA Latvia Līderu programmai

Ceturtdiena

1.10

10:00

Tiešsaistes seminārs par atbalsta iespējām SMU

Ceturtdiena

1.10
-
16.10

Pieteikšanās TITAN reģionālo čempionātu organizēšanai

Ceturtdiena

15.10

16:00

Brīvprātīgo kluba pirmā tikšanās

Piektdiena

23.10
-
27.11

TITAN reģionālie čempionāti

Otrdiena

27.10

15:00

Vebinārs par Swedbank biznesa plānošanas konkursu "Biznesa skices"

Ceturtdiena

29.10

10:00

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Trešdiena

4.11

Līderu programmas pieteikšanās noslēgšana

Trešdiena

4.11

Inovatīvo SMU konkursa pieteikšanās noslēgšanās

Ceturtdiena

12.11

Līderu programmas informatīvais seminārs

Ceturtdiena

12.11
-
13.11

Inovatīvo SMU nometne

Piektdiena

13.11

Start Strong 3+3 noslēdzas pieteikšanās

Pirmdiena

16.11

Skolotāju apmācību 2.modulis

Otrdiena

24.11

10:00

Reģionālais TITAN čempionāts DAUGAVPILĪ

Trešdiena

25.11

Start Strong 3+3 I Pirmā meistarklase

Ceturtdiena

26.11

13:30

Reģionālais TITAN čempionāts LIEPĀJĀ

Otrdiena

1.12

Reģionālais TITAN čempionāts GULBENĒ

Ceturtdiena

3.12

Reģionālais TITAN čempionāts MADONĀ

Piektdiena

4.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ

Ceturtdiena

10.12

CITS BAZĀRS ziemā | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

10.12

10:30

Cits Bazārs atklāšanas tiešraide

Pirmdiena

14.12

14:00

Cits Bazārs apbalvošanas tiešraide

Trešdiena

6.01

„Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasaku konkurss” darbu iesūtīšanas sākums

Pirmdiena

11.01

Noslēdzas pieteikšanās konkursam Biznesa skices

Ceturtdiena

14.01
-
15.01

Līderu programmas 1. meistarklase

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA Titan Latvijas pusfināls

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA TITAN Latijas pusfināls

Trešdiena

27.01
-
29.01

JA Latvia Līderu programmas 1.meistarklase

Sestdiena

30.01

GOALS projekta 1.meistarklase

Pirmdiena

8.02

GOALS projekta 2.meistarklase

Trešdiena

10.02

Ēnu diena - atcelta

Pirmdiena

15.02

13:00

Vebinārs uzņēmumiem par ekskursiju rīku enudiena.lv

Pirmdiena

15.02

GOALS projekta 3.meistarklase

Otrdiena

16.02

JA TITAN Latvijas fināls

Ceturtdiena

18.02

GOALS projekta 4.meistarklase

Ceturtdiena

25.02
-
26.02

Līderu programmas 2.meistarklase

Otrdiena

2.03

GOALS projekta 5.meistarklase

Trešdiena

17.03

Start Strong 3+3 trešā meistarklase

Ceturtdiena

25.03

Darbu iesūtīšanas termiņš konkursiem Biznesa pasakas un Mana vārdnīciņa

Ceturtdiena

8.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Atklāšana

Ceturtdiena

8.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 1.diena

Piektdiena

9.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 2.diena

Sestdiena

10.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 3.diena

Pirmdiena

12.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Apbalvošana

Trešdiena

16.06

Jauno uzņēmēju dienas 2021

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

100 000
jaunieši visā Latvijā

200
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei