Otrdiena

16.06

10:00

Jauno uzņēmēju dienas 2020 | Latvijas SMU fināls

Trešdiena

22.07
-
25.07

Eiropas SMU fināls JA Europe Company Of The Year Competition 2020

Pirmdiena

3.08
-
8.08

Junior Achievement Unlocked 2020 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Pirmdiena

3.08
-
15.10

Dalībskolu līgumu slēgšana

Trešdiena

19.08
-
20.08

Skolotāju vasaras apmācības

Otrdiena

15.09
-
23.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālās darbnīcas

Otrdiena

15.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Ventspilī

Trešdiena

16.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Rīgā

Ceturtdiena

17.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Gulbenē

Piektdiena

18.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Iecavā

Pirmdiena

21.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Saldū

Otrdiena

22.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Madonā

Trešdiena

23.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Trešdiena

30.09
-
4.11

Pieteikšanās JA Latvia Līderu programmai

Ceturtdiena

1.10

10:00

Tiešsaistes seminārs par atbalsta iespējām SMU

Ceturtdiena

1.10
-
16.10

Pieteikšanās TITAN reģionālo čempionātu organizēšanai

Ceturtdiena

15.10

16:00

Brīvprātīgo kluba pirmā tikšanās

Piektdiena

23.10
-
27.11

TITAN reģionālie čempionāti

Otrdiena

27.10

15:00

Vebinārs par Swedbank biznesa plānošanas konkursu "Biznesa skices"

Ceturtdiena

29.10

10:00

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Trešdiena

4.11

Līderu programmas pieteikšanās noslēgšana

Trešdiena

4.11

Inovatīvo SMU konkursa pieteikšanās noslēgšanās

Ceturtdiena

12.11

Līderu programmas informatīvais seminārs

Ceturtdiena

12.11
-
13.11

Inovatīvo SMU nometne

Piektdiena

13.11

Start Strong 3+3 noslēdzas pieteikšanās

Pirmdiena

16.11

Skolotāju apmācību 2.modulis

Otrdiena

24.11

10:00

Reģionālais TITAN čempionāts DAUGAVPILĪ

Trešdiena

25.11

Start Strong 3+3 I Pirmā meistarklase

Ceturtdiena

26.11

13:30

Reģionālais TITAN čempionāts LIEPĀJĀ

Otrdiena

1.12

Reģionālais TITAN čempionāts GULBENĒ

Ceturtdiena

3.12

Reģionālais TITAN čempionāts MADONĀ

Piektdiena

4.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ

Ceturtdiena

10.12

CITS BAZĀRS ziemā | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

10.12

10:30

Cits Bazārs atklāšanas tiešraide

Pirmdiena

14.12

14:00

Cits Bazārs apbalvošanas tiešraide

Trešdiena

6.01

„Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasaku konkurss” darbu iesūtīšanas sākums

Pirmdiena

11.01

Noslēdzas pieteikšanās konkursam Biznesa skices

Ceturtdiena

14.01
-
15.01

Līderu programmas 1. meistarklase

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA Titan Latvijas pusfināls

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA TITAN Latijas pusfināls

Trešdiena

27.01
-
29.01

JA Latvia Līderu programmas 1.meistarklase

Sestdiena

30.01

GOALS projekta 1.meistarklase

Pirmdiena

8.02

GOALS projekta 2.meistarklase

Trešdiena

10.02

Ēnu diena - atcelta

Pirmdiena

15.02

13:00

Vebinārs uzņēmumiem par ekskursiju rīku enudiena.lv

Pirmdiena

15.02

GOALS projekta 3.meistarklase

Otrdiena

16.02

JA TITAN Latvijas fināls

Ceturtdiena

18.02

GOALS projekta 4.meistarklase

Ceturtdiena

25.02
-
26.02

Līderu programmas 2.meistarklase

Otrdiena

2.03

GOALS projekta 5.meistarklase

Trešdiena

17.03

Start Strong 3+3 trešā meistarklase

Trešdiena

17.03

GOALS meistarklase

Trešdiena

17.03

13:00

Finanšu izlūkošanas dienesta vebinārs

Otrdiena

23.03

13:05

Vebinārs par finanšu pratību

Ceturtdiena

25.03

GOALS meistarklase

Ceturtdiena

1.04

GOALS meistarklase

Piektdiena

9.04

Beidzas pieteikšanās Cits Bazārs pavasarī

Otrdiena

13.04

14:00

Vebinārs CITS BAZĀRS dalībniekiem

Ceturtdiena

15.04

Darbu iesūtīšanas termiņš konkursiem Biznesa pasakas un Mana vārdnīciņa

Ceturtdiena

15.04

GOALS meistarklase

Ceturtdiena

22.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Atklāšana

Ceturtdiena

22.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 1.diena

Ceturtdiena

22.04
-
26.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

22.04
-
10.05

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Piektdiena

23.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 2.diena

Sestdiena

24.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 3.diena

Pirmdiena

26.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Apbalvošana

Otrdiena

27.04
-
28.04

Sistēmas pārbaude

Otrdiena

27.04
-
30.04

Sistēmas pārbaude 2

Trešdiena

28.04

GOALS meistarklase

Piektdiena

14.05

Inovatīvās un tehnoloģiskās programmas atbalsta tikšanās

Otrdiena

18.05
-
20.05

Inovatīvās un tehnoloģiskās programmas meistarklase

Otrdiena

18.05

Beidzas pieteikšanās Jauno uzņēmēju dienām 2021

Ceturtdiena

20.05

Jauno uzņēmēju dienu 2021 finālistu paziņošana

Ceturtdiena

27.05

Finanšu pratības apbalvošanas ceremonija

Piektdiena

28.05

JA Latvia biedru kopsapulce

Piektdiena

4.06

Vebinārs Jauno uzņēmēju dienu 2021 dalībniekiem

Sestdiena

12.06
-
17.06

Jauno uzņēmēju dienas 2021

Otrdiena

15.06

11:00

Jauno uzņēmēju dienu atklāšanas ceremonija

Otrdiena

15.06

11:30

Jauno uzņēmēju dienu 2021 dalībnieku prezentācijas

Ceturtdiena

17.06

14:00

Jauno uzņēmēju dienu 2021 apbalvošanas ceremonija

Ceturtdiena

15.07

Eiropas skolēnu mācību uzņēmumu fināls

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

100 000
jaunieši visā Latvijā

200
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei