Kā dibināt savu Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU)?

(4.-9. kl.)

 

1.solis - Skola noslēdz sadarbības līgumu un kļūst par JA Latvijas Dalībskolu (vairāk informācijas, kā kļūt par dalībskolu pieejama šeit).

2.solis - Skolotājs/SMU konsultants reģistrējas vortālā jal.lv (reģistrācija skolotājiem šeit). Par SMU konsultantu var kļūt JA Latvija apmācīts dalībskolas skolotājs - SMU mentors, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par SMU darbību, kā arī konsultēt un sniegt ieteikumus.

3.solis - Pēc skolotāja reģistrācijas, skolēni individuāli reģistrējas jal.lv (reģistrācija skolēniem šeit). Skolēnus līdz 6. klasei vortālā jal.lv reģistrē atbildīgais skolotājs.

4.solis - Skolēni iepazīstas ar SMU mācību materiāliem profilā vai elektroniskajā rokasgrāmatā http://lv.ja-digital.org/lv/ (pēc reģistrācijas jal.lv tai tiek izsniegta pieeja).

5.solis -  Reģistrētie skolēni savā profilā reģistrē SMU, norādot SMU nosaukumu (Mans profils). Vairāk informācijas par to, kādi dokumenti jālejupielādē, lai pilnvērtīgi reģistrētu SMU, pieejama skolēna un skolotāja profilā vai elektroniskajā rokasgrāmatā.

6.solis - SMU komanda aizpilda un paraksta Reģistrācijas apliecību (2 eksemplāros), Apliecinājumu un izprintētu sūta pa pastu uz JA Latvija biroju (Ūdens iela 12 - 21, Rīga, LV-1007).

7.solis - Visa gada garumā SMU raksta Biznesa plānu. JA Latvija biznesa plāns NAV jāiesniedz, par nodošanas termiņiem skolā SMU vienojas ar savu skolotāju/konsultantu.

8.solisJa dokumenti ir sagatavoti atbilstoši kritērijiem, pa pastu iesūtītā Reģistrācijas Apliecība tiek apstiprināta, un viens eksemplārs nosūtīts atpakaļ uz skolas norādīto adresi.

Skolēnu mācību uzņēmums ir dibināts!

Vairāk informācijas par SMU dibināšanu, kā arī rokasgrāmata un dokumentu veidnes ir pieejamas reģistrētiem lietotājiem sadaļā "Profils".


 
© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.