Tieši Tev ir iespēja kļūt par JA Latvija Brīvprātīgo kluba biedru!

Viss, kas vajadzīgs, ir Tavs gribasspēks, dzīves pieredze un spēja sadarboties ar Taviem vienaudžiem – skolēniem. Ja jūti, ka tas attiecas uz Tevi, tad nāc un iesaisties! Šī mācību gada pirmā tikšanās jau ir notikusi un Brīvprātīgo klubs ir aktīvi uzsācis savu darbu, taču, ja vēlies pievienoties, droši to vari darīt, rakstot uz zemāk minēto e-pastu!

Tev būs iespēja apmācīt, konsultēt, iedvesmot un iesaistīt JA Latvija dalībskolu skolēnus mūsu aktivitātēs!

Šajā mācību gadā Jūs iesaistīsieties visdažādāko pasākumu organizēšanā - Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgu ar vairāk kā 300 dalībniekiem, Starptautiskā festivāla ar vairāk 15 dažādu valstu dalībniekiem, semināru, Nacionālā fināla u.c.

Darbošanās JA Latvija projektos Tev dos nenovērtējamu pieredzi Tavā turpmākajā karjeras izaugsmē un rekomendācijas no vadošajiem biznesa līderiem visā Latvijā, turklāt būt JA Latvija Brīvprātīgo kluba biedram ir priekšrocības titula „Gada labākais ekonomikā” iegūšanai un, protams, lieliski pavadīts laiks kopā ar saviem domubiedriem un jaunajiem draugiem!

Piesakies Brīvprātīgo klubam, aizpildot Līgumu 2 eksemplāros un Vecāku atļauju, un iesniedz tos mūsu birojā. Sev interesējošos jautājumus vari uzdot, rakstot JA Latvija Brīvprātīgo kluba vadītājai Lindai Volānei uz e-pastu linda@jal.lv 


 
© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.